Ви тут:
Культура Суспільство 

Попри травму та заборону лікарів: TAYANNA вийде на сцену «Української пісні»

Сьогодні, 17 серпня, на Арені-Львів відбудеться великий концерт в масштабах всієї країни «Українська пісня». Однією з головних зірок заходу стала співачка TAYANNA, яка нещодавно підтвердила свою участь у новому сезоні проекту «Танці з зірками».

За інформацією одного з продюсерів співачки виступ на концерті у Львові був під питанням. Артистка отримала травму під час репетиції.

Лікарі рекомендували взяти тайм-аут та присвяти час на відновлення здоров‘я, але TAYANNA все ж таки вирішила вийти на сцену.

«Професія артиста не така проста, як нам іноді здається. Часом доводиться йти і на жертви. Відмінний показник сили волі і самовіддачі TAYANNA. Щоденні тренування в репетиційній залі, готуючись до виклику під назвою «# Танціззіркамі», який вона з величезним задоволенням прийняла: зміщення ребра, міжреберна невралгія, пошкодження суглоба – як наслідок її наполегливої ​​працьовитості і бажання досягти високих результатів. Доктор сказав два тижні постільного режиму. Сьогоднішній виступ на # Українськапісня у Львові було під великим питанням. Але, не дивлячись на заборону лікарів, артистка вірна своїй справі, своїм шанувальникам і вийде на майданчик стадіону Арена-Львів. Сцена, яку цінує артист, зніме будь-який біль»,- коментує Михайло Ясинський.

Вже сьогодні на стадіоні вона виконає пісню, яку випустила цієї весни «Як плакала вона», а також свій новий літній сингл «Мурашки».