Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на Черкаський книжковий фестиваль

З 11 по 13 жовтня у Черкасах за підтримки Українського культурного фонду втретє відбудеться Черкаський книжковий фестиваль.

Він поєднає в собі книжковий ярмарок, літературні дискусії, освітні лекції для дорослих, розваги для дітей, музичну сцену.

Організатори уже назвали імена перших гостей, які візьмуть участь у фестивалі. Це письменники Макс Кідрук і Артем Чех, Ірена Карпа й Дара Корній, брати Капранови. До дітей приїдуть Сашко Дерманський, Сергій Гридін, Галина Вдовиченко.

Вперше на Черкаському книжковому фестивалі буде музична сцена. Кожен зможе послухати гурт «Жадан і собаки» та Юрка Іздрика і його гурт «Драмтиатр».

Ще однією родзинкою фестивалю буде літературна акція «День з письменником». Охочі зможуть пограти в теніс, покататися на велосипедах, випити пива, піти на шопінг або боулінг з улюбленим письменником чи письменницею.

На гостей чекають і краєзнавчі дискусії про історію Черкащини, а саме затоплення місцевості у Кременчуцькому водосховищі, і екскурсії містом відомими черкаськими краєзнавцями Борисом Юхном та Сергієм Ганницьким.

Організовують фестиваль активісти МГО «Книжковий маестро».

За новинами фестивалю, а також оновленням інформації про учасників та події слідкуйте на сайті http://cherkasybookfest.org.ua/, а також у групі у Фейсбуці https://www.facebook.com/chebookfest/.

поширити новину: