Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавський кадетський корпус передали Державній судовій адміністрації

Питання про передачу приміщень Полтавського кадетського корпусу та земельної ділянки під ним з комунальної власності територіальної громади Полтави у державну власність розглянули останнім на сьогоднішньому засіданні позачергової 26-ї сесії Полтавської міської ради. Депутати підтримали передачу будівлі, яка наразі руйнується, на баланс Державної судової адміністрації.

Проект відповідного рішення підготував очільник фракції ВО Свобода в Полтавській міській раді Юліан Матвійчук.

«Голова Державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк зазначив, що вони хочуть розробити проект реставрації будівлі до кінця року, а до кінця 2021 року ввести корпус в експлуатацію. ДСА готові діяти, чекають рішення міської ради. Я отримав лист-погодження від Міністерства культури України та розпорядження Кабінету Міністрів України щодо передачі кадетського корпусу у власність держави, для його порятунку та реставрації”, – зазначив Юліан Матвійчук та подякував колегам за позитивне рішення.

За словами депутата, Державна судова адміністрація має кошти та план реставрації Кадетського корпусу. Тому над реалізацією проекту вони почнуть вже працювати.