Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавським бігунам у Прирічному парку розповіли про спортивні травми, як їх уникнути та лікувати

3 серпня у Прирічковому парку лікарі Української спортивної клініки з Харкова розповіли полтавцям про спортивні травми, їх попередження та лікування.

Організатори заходу — біговий клуб NewRun Club. Перед початком на слухачів за бажанням чекала розминка та 4-кілометрова пробіжка.

Опісля заминки лікарі з Української спортивної клініки провели лекцію про найчастіші спортивні травми та їхнє попередження. Основний напрям роботи клініки — лікування та реабілітація спортсменів після травм.

За словами засновника та керівника клініки, лікаря ортопеда-травматолога, лікаря спортивної медицини Олега Касатки, спорт розбить життя людей якіснішим. Також він зазначив, що наші діти будуть кращими за нас:

Якщо ми бігаємо марафони, то вони долатимуть ультрамарафони.

Лікар розповів, що кожна десята травма закінчується операцією. А коли людина травмована — вона нещасна.

При цьому він радить серйозно ставитися до розтягнень. Адже якщо перелом призупиняє активне життя на 1,5 місяці, то розтягнення може роками не давати реалізувати мрію.

Олег Касатка розповів і про те, що таке хороший спортивний лікар. Це не просто людина, яка зробить так, щоб не боліла спина чи коліно. Це той, хто допоможе досягти мрію.

Лектор радить якомога раніше звертатися до фахівців, адже тоді подолання травми проходитиме простіше.

Як не дивно, основою лікування спортивних травм лектор назвав тренування. Вони у харківській клініці починаються на наступний день після операцій.

Рух не може замінити ліки. Але не існує ліків, що можуть замінити рух, — пояснює Олег Касатка. Опісля його лекції

поширити новину: