Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські волонтери збирають кошти на прилад нічного бачення для військових

Волонтери “Полтавського батальйону небайдужих”, котрі, за їхніми словами, починали діяльність із закупівлі бронежилетів, касок, засобів зв’язку, постачанням їжі, зараз зосереджуються на допомозі з ремонтами волонтерської техніки, закупівлі оптичних приладів, лікуванні та адаптації військових.

Днями отримали чергове серйозне замовлення від захисників, про що повідомилиу Фейсбук.

“Друзі, військові з 72 бригади дуже просять допомогти їм купівлею приладу нічного бачення. Цей прилад дещо відмінний від тих, що купуємо зазвичай, бо вдягається на голову. Ми вже декілька разів подібні діставали і маємо безліч позитивних відгуків. Ці ПНБ і зараз допомагають захисникам на Сході. Ціна “нічника” – у межах 39 тисяч гривень. Наші волонтери порахували кошти у скриньках для армії, що стоять у Свято-Успенському соборі, акумулювали залишки і не вистачає ще приблизно 10 тисяч гривень”.

Охочі допомогти коштами на купівлю “нічника” можуть перерахувати кошти на картку «ПриватБанк» 5168 7427 0506 6151 – Бубнюк В.Л. (Архієпископ Федір).

“Війна змінюється і війна змінює. Але є речі, які лишаються константою – нам усім разом необхідно дбати про захист незалежності держави”, – зазначають волонтери.