Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщини склала понад 20 протоколів на мисливців-порушників

З 4 серпня на території України відкрито сезон полювання на пернату дичину. Аби не допустити порушень законодавства під час мисливського сезону на території області працюють рейдові групи у складі з поліцейськими дозвільної системи, а на водоймах – працівники водної поліції. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

Від початку сезону полювання поліція зареєструвала 10 порушень правил полювання. Відносно на недобросовісних мисливців склали адміністративні протоколи за статтею 85 КУпАП. Також, станом на 5 серпня, виявлено 11 фактів порушення правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної зброї. Щодо кожного випадку складено адміністративні матеріали за статтею 191 КУпАП.

“Звертаємо вашу увагу, що поліція перевіряє документи, що повинні мати при собі мисливці, а також наявність документів на плавзасоби і на право керування ними (якщо полювання здійснюються на воді). Додамо, що порушення вимог законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягнуть за собою дисциплінарну, адміністративну (ст. 85 КУпАП), цивільно-правову або кримінальну відповідальність (ст. 248 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: