Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Погода на завтра, 9 серпня: буде все і воно дивним чином уживатиметься на одній території

П’ятниця в Україні буде нестабільною. Завтра буде все і це “все” дивним чином уживатиметься на одній території. Про це на своїй сторінці у соцмережі написала синоптик Наталка Діденко. 

На Заході та Півночі пройдуть короткочасні дощі з грозами, під час гроз можливі шквали та град.

На решті території України опади малоймовірні, буде багато сонця.

– Але тоненька смужка атмосферного фронту на Півдні України може спричинити локальні дощі та грози, особливо в Приазов’ї. Спека в північних та західних областях послабне, завтра там очікується +25+29 градусів, хіба на Закарпатті все ж до +30 градусів ймовірно.

На Півдні, Сході та у більшості центральних областей ще буде гаряче, +26+32 градуси. 

– Пийте побільше водички, купіть в переході красиве віяло і махайте на себе і на сусіда в транспорті, не захоплюйтесь кондиціонерами.

У Києві 9 серпня +30 градусів не буде, але прогнозовані на завтра +27 градусів також – непогане свідчення літа. Короткочасний дощ з грозою можливий в другій половині дня або вже надвечір.

– Найближча перспектива для киян – з дощів нічого аж надто серйозного, тепло, +26+28 градусів, а у вівторок, 13 серпня, очікується суттєвий стрибок температури повітря, у столиці може врізати до +35 градусів. Тому плануйте на вівторок залізти у ставок чи прохолодну ванну і перечекати цю одноденну сильну спеку. А поки що записуємо серпневі показники незвичної погоди для спогадів наступного літа, – підсумувала Наталка Діденко.