Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Підприємців Полтавщини запрошують на тренінг «Соціальне підприємництво в Україні: від ідеї до практичної реалізації»

5 вересня з 10.00 до 17.00 в Resto-club PODIUM (м. Полтава, вул. Гоголя 38, ТЦ Метрополітан, 5-й поверх), відбудеться тренінг для представників малого та середнього бізнесу, представників молодіжних, громадських, благодійних організацій, а також тих, хто зацікавлений в розвитку соціального підприємництва в Україні (про що переконає в мотивації до участі в тренінгу), на тему: «Соціальне підприємництво в Україні: від ідеї до практичної реалізації».

Для участі в тренінгу заповніть реєстраційну форму за посиланням.

Під час тренінгу учасники:
– ознайомляться з поняттям соціального підприємництва та його суттєвою різницею від звичайної підприємницької діяльності;
– дізнаються про розвиток соціального підприємництва в Україні;
– ознайомляться з кращими практиками соціального підприємництва в Україні;
– дізнаються про розвиток соціального підприємництва в різних країнах Європи;
– ознайомляться з різними можливостями підтримки соціального підприємництва в Україні міжнародними партнерами та можливостями взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування;
– спробують самостійно вийти з ідеєю створення соціального підприємства;
– найбільш активні отримають можливість здійснення ознайомчого візиту до соціального підприємства «Навчально-виробничий центр».

Кінцевий термін для реєстрації учасників – 30 серпня 2019 року, 16:00.

Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом, або телефонним дзвінком до 18:00 2 вересня 2019 року.

Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: pao.poltava@gmail.com, або телефонуйте за номерoм: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).

Тренінг реалізується Громадською спілкою «Соціальне підприємство «Навчально-виробничий центр» у партнерстві з Громадською спілкою «Об’єднання соціальних підприємств України».

Тренінг здійснюється в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.