Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Патріотичний флешмоб, святковий концерт і показ військової техніки: на Полтавщині готуються до відзначення Дня прапора та Дня Незалежності

У заступника голови Полтавської ОДА Миколи Білоконя відбулася нарада з питань підготовки та відзначення Дня Державного прапора України та Дня Незалежності.

Він наголосив на необхідності зваженого і відповідального підходу до організації святкування. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

«Традиційно сьогодні на засіданні зібралися всі причетні до злагодженого та якісного проведення урочистостей. Тому всі заплановані заходи 23 та 24 серпня маємо провести на високому рівні», – зазначив Микола Білокінь.

План заходів щодо відзначення в області 28-ї річниці незалежності України затвердили ще у червні та надіслали всім відповідальним виконавцям.

Докладніше про заплановані заходи розповіла директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

Серед заходів, що відбудуться в обласному центрі підняття Державного прапора України, покладання квітів до пам’ятників загиблим українським козакам, гетьману Івану Мазепі та Тарасу Шевченку, а також полеглим воїнам АТО. На Алеї героїв проведуть поминальну панахиду. Також обласний центр та райони долучаться до всеукраїнських заходів. Зокрема, буде оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання  на честь героїв Небесної Сотні прозвучать сто ударів дзвону.

Крім того в області поведуть тематичні спортивні заходи, круглі столи, фотовиставки, експозиції в школах і закладах оздоровлення та відпочинку.

Як повідомила начальник Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради Лариса Кречко, у Полтаві до Дня Прапора в парку «Перемога» організують патріотичний флешмоб. Також відбудеться забіг у вишиванках, святковий концерт і показ військової техніки.

Як поінформувала директорка Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, відбудеться низка культурно-мистецьких заходів патріотичного спрямування, присвячених головному святу нашої держави. А ще організують інформаційні, просвітницькі, культурно-масові заходи, присвячені історії здобуття Україною незалежності, видатним історичним особистостям та сучасним діячам українського державотворення.

поширити новину: