Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Організатора дитячої порностудії, якого відпустив полтавський суд, затримали вдруге

На початку серпня 2019 року рішенням Октябрського районного суду Полтави було змінено запобіжний захід з арешту на заставу у 153 680 гривень 51-річному киянину, який організував роботу каналу створення та продажу дитячої порнографії у мережі. Про це повідомляє пресслужба кіберполіції.

Після внесення застави, чоловік переховувався від правоохоронних органів на орендованій квартирі у Києві. Сьогодні, 21 серпня, працівники кіберполіції затримали його вдруге.

Підозрюваного у створенні та збуті дитячої порнографії вперше було затримано наприкінці лютого 2019 року. Тоді йому було обрано запобіжний захід у вигляді арешту. Пізніше рішенням Октябрського районного суду Полтави запобіжний захід було змінено.

Під час перебування поза межами місця арешту, чоловік не з’являвся на виклики правоохоронних органів, не здав свої документи для виїзду за кордон та переховувався від правоохоронних органів.

“Працівники кіберполіції встановили його місце перебування та адресу орендованої квартири, на якій він переховувався. Сьогодні, 21 серпня, його було повторно затримано. Рішення щодо запобіжного заходу буде пізніше обрано Октябрським судом Полтави”, – йдеться у повідомленні.