Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

Олег Винник презентував драматичну пісню “Сльози на землі”, що закликає до миру

Український співак Олег Винник, який попереднім треком “Наталя-Наталі” боровся з інтернет-залежностями, напередодні Дня незалежності України представив пісню “Сльози на землі”, яка розповідає про біль втрат. Лірик-відео опубліковане на каналі Винника на Youtube, інформує 112.ua.

“Пісня про сувору сторону реальності пронизана відчайдушним бажанням зупинити те, що відбувається, осушити сльози, вберегти від неминучого болю. Гармонійне поєднання тексту і музики, етнічні мотиви, потужний програш і пронизливе виконання чіпляє “за живе”, відображаючи крик душі кожного, хто переживав втрати”, – йдеться в описі пісні.

“Прислухайтеся до слів цієї пісні. Я дуже хочу, щоб вона спонукала до відновлення миру в нашій країні”, – сказав Винник,

“Це не перша пісня з подібним настроєм в репертуарі Винника. Наприкінці лютого він опублікував кліп на трек “Роксолана”, присвячений українкам, котрі опинилися в еміграції. Жіночі ролі в ньому зіграли актриси Ольга Сумська, Ада Роговцева і Віра Кобзар”, – йдеться у повідомленні.