Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Найсильніша спека та шквали: якою буде погода 13 серпня

13 серпня в Україні з найближчої тижневої перспективи очікується найсильніша спека.

Температура повітря у більшості областей становитиме +30+35 градусів. У східних областях очікуєтся +26+32 градуси, на Волині, Рівненщині, Львівщині повітря буде свіжішим, +24+28 градусів. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила синоптик Наталка Діденко.

Грозові дощі пройдуть у вівторок в зоні атмосферного фронту на Заході, ввечері на Півночі України і також на Вінниччині.

Температурні контрасти – значні, спека набере обертів, тому в окремих районах дощі можуть переходити у сильні зливи і навіть супроводжуватися шквалом. 

На решті території України – Південь, Схід, більша частина Центру – буде сухо та сонячно. Тут дуже обережно з вогнем – за таких умов зростає пожежна небезпека.

У Києві 13 серпня, у вівторок, очікується спекотна погода. Температура повітря становитиме впродовж дня +31+34 градуси. Дощ з грозою ймовірний у столиці в другій половині дня чи, скоріше, надвечір.

На Маковія, у середу, спека в Україні ще триватиме. Проте вже у західних областях почнеться суттєве зниження температури повітря, 14-го серпня на Заході передбачається +18+24 градуси.

– Надалі похолодання поступово ширитиметься всією Україною. Найдовше протримаються Схід, Південь та центральні області, ближчі до Сходу – там спека послабне аж наприкінці тижня, у суботу-неділю. Тому. 13 серпня ховаємося від спеки, 14 серпня робимо шулики, 15 серпня тримаємо ближче цитрамон-нурофен, в кінці тижня доганяємо літню погоду на Півдні та Сході України. Тиждень цікавий і сприятливий для будь-яких наших талантів, – підсумувала Наталка Діденко.