Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Шишаччині відкрили хлібопекарню

У Ковалівці на Шишаччині відкрили хлібопекарню. Тепер жителі села купують якісний та недорогий хліб власного виробництва. А незабаром пекарня розшириться і возитиме вироби до сусідніх сіл.
Створення та відкриття пекарні обійшлося у близько 420 тис. грн. «Агрофірма «ім. Довженка», яка працює у Шишацькому районі, за програмою соціального партнерства перерахувала більше 200 тис. грн. Також близько 100 тис. грн вклало підприємство «Монтажтрансгаз». Решту коштів доклало комунальне підприємство «Ковалівський ККП», пише видання “Шишаччина”.
Електропіч для випікання хліба замовили з Італії. Сьогодні на підприємстві працюють два пекарі. Нинішні об’єми виробництва – близько 100 хлібин на день. Проте потужність печі – більше 200 хлібин. 
Сільська голова Наталія Нос розповіла, що пекарню розширюватимуть:
“Поки що вона працює в орендованому приміщенні. Але восени переведемо до іншого, яке зараз ремонтуємо. Тоді і збільшимо обсяги виробництва”
Ковалівський хліб, пиріжки та булки до вподоби місцевій школі, дитсадку, будинку ветеранів. Також тут очікують оптові замовлення до сусідніх сіл.