Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Пирятинщині відгуляли “Кручанські забави”

У селі Велика Круча на Пирятинщині на території садиби – музею національного побуту відбувся традиційний районний фестиваль народної творчості „Кручанські забави“. Уже дванадцятий рік поспіль привітно та щиро зустрічає Пирятинський край народні самодіяльні вокальні колективи із різних областей нашої країни, повідомили у Пирятинській РДА.

Традиційно, почесне право розпочати фестиваль надано господарю садиби-музею українського народного побуту, керівнику народного аматорського вокального ансамблю „Приудайські козаки“ Великокручанського сільського клубу, талановитому гармоністу і баяністу, неодноразовому переможцю міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів – Миколі Василенку.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Пазюк, т.в.о. голови Великокручанської сільської ради Богдан Алекперов та т.в.о. завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Юлія Дементій. Вони відзначили важливість проведення подібних фестивалів у сприянні популяризації і розвитку української національної культури, відродженню кращих культурних традицій та надбань українського народу.

Цьогоріч свою виконавську майстерність демонстрували самодіяльні колективи району та гості з Полтавської, Чернігівської, Київської та Черкаської областей. До концертної програми увійшло близько 50 номерів. Кожний присутній на фестивалі глядач поринув в атмосферу свята, доторкнувся до самих глибин української народної пісні, відчувши її красу, велич та багацтво.

поширити новину: