Ви тут:
Відео Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині знайшли труп молодої жінки

На моторошну знахідку натрапили працівники однієї із дорожніх організацій, що працюють на будівництві автодороги Решетилівка-Дніпро. Про це повідомляє “Тижневик ЕХО”.

6 серпня після полудня кілька працівників будівельної фірми під’їхали до старого залізничного насипу, що поряд із селом Гайове Кобеляцького району. Чоловіки хотіли оглянути місце майбутніх дорожніх робіт, адже саме в цьому місці буде прокладений відрізок шляху пожвавленої автотраси, яка має оминути Кобеляки. Підійшовши до кущів, що ростуть поряд із насипом, один з чоловіків спочатку відчув підозрілий сморід, а потім побачив тіло людини. Робітники одразу зателефонували у поліцію.

“Зараз на місці, де виявлений труп працюють експерти і слідчі. Коментарів поліцейські не дають. З неофіційних джерел нам вдалося дізнатися, що знайшли тіло молодої жінки. Вік швидше за все визначали за одягом, адже тіло встигло розкластися. Зараз правоохоронці намагаються встановити особу загиблої та вияснити причину смерті. Це буде досить важко зробити. Тіло пролежало в кущах поряд із Гайовим не один день”, – пише “Тижневик ЕХО”.

Як пізніше повідомила прес-служба ГУ НП в Полтавській області, правоохоронці вже встановили особу жінки. Загибла – мешканка Дніпропетровської області, 1981 року народження. На момент виявлення перебувала у розшуку в Дніпропетровській області, як безвісно зникла.

поширити новину: