Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині засудили чоловіка, який обладнав підпільний горілчаний цех

Під час досудового розслідування кримінального провадження прокуратура встановила, що чоловік 1988 року народження, в орендованому приміщенні обладнав підпільний цех з виготовлення алкогольних напоїв. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Так, не маючи відповідних ліцензій зловмисник, розбавляв етиловий спирт з водою і таким чином виготовляв свою “продукцію”. У подальшому, цей фальсифікат потрапляв до торгівельних закладів області.

Під час обшуків фальсифікат вилучили, а проведена експертиза встановила, що етиловий спирт, який використовувався для виробу алкоголю, не відповідає вимогам ДСТУ.

Окрім цього, “підприємець” придбав незаконно виготовлені марки акцизного збору, які відповідно висновку експерта, не відповідають аналогічним маркам акцизного податку, що знаходяться в офіційному обігу.

Прокуратура Полтавської області скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно чоловіка за ч. 2 ст. 199 (зберігання, придбання марок акцизного збору з метою використання при продажу товарів, за попередньою змовою групою осіб), ч.ч. 1, 2 ст. 204 (незаконне придбання та зберігання з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, шляхом відкриття підпільного цеху) КК України.

Вироком Октябрського районного суду Полтави обвинуваченого було визнано невинуватим.

Принципово не погоджуючись із вказаним судовим рішенням прокуратура оскаржила його до суду апеляційної інстанції. В апеляційній скарзі прокуратура наполягала на призначенні покарання обвинуваченому у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

В ході апеляційного розгляду доводи апеляційної скарги прокуратури знайшли своє підтвердження – вирок суду першої інстанції скасований.

“Зловмисника визнали винним та призначили покарання у виді 2 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна, що є його власністю і конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: