Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині судитимуть рецидивіста, який викрав з будинку цінностей на півмільйона грн

Слідство встановило, що мешканець Миргорода, раніше судимий за квартирні крадіжки, таємно викрав з будинку ювелірні вироби та гроші, спричинивши потерпілим збитки на суму майже півмільйона гривень. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Під час досудового розслідування зловмиснику повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло, вчинена у великих розмірах) КК України та в подальшому відносно нього до суду для розгляду по суті скерували обвинувальний акт.

Підсудність кримінального провадження визначена за Шишацьким районним судом Полтавської області.

За результатами підготовчого судового засідання головуючим суддею кримінальне провадження закрито. Прийняте рішення суд мотивував тим, що обвинувальний акт складений прокурором з порушенням строків досудового розслідування.

Принципово не погоджуючись із вказаним судовим рішенням прокуратура внесла апеляційну скаргу.

В апеляційній інстанції прокурор довів, що суддя, діючи у безпрецедентний спосіб, позбавив сторону обвинувачення подавати неспростовні докази вини зловмисника у зв’язку із закриттям кримінального провадження.

“За наполегливої позиції органів прокуратури Полтавської області незаконну ухвалу Шишацького районного суду скасовано, обвинувальний акт прокурора повернуто на новий судовий розгляд в новому складі суду. Чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років”, – йдеться у повідомленні.