Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині планують відкрити Школу сільського туризму

Для розвитку туристичної сфери у Полтавській області планують створити Школу сільського туризму. Активні члени громад опановуватимуть навички ведення бізнесу у сфері туризму.

Школа сільського туризму передбачає проведення семінарів, вебінарів як наочно, так і онлайн із запрошенням провідних спікерів у сфері туризму, організацію навчальних поїздок для ознайомлення з найкращим досвідом організації бізнес-туризму на селі в Україні і за кордоном. Також – проведення майстер-класів народних майстрів з лозоплетіння, соломоплетіння, рогозоплетіння, гончарства, народної вишивки, ковальства та ін. Таку школу хочуть створити на базі садиби зеленого туризму «Country House» у селі Чечелеве Кременчуцького району, де зараз діє Живий музей вергунів.

Власниця садиби Надія Михайлова у зеленому туризмі вже 20 років. Зайнялась саме таким видом діяльності, бо постійно проживає у селі, подобається відпочинок на природі, автентичність. Популяризувати себе почали через соцмережі, роздавали рекламну продукцію, поступово виходили на міські й обласні ярмарки, а останнім часом розповідають про себе і за кордоном: їх знають, зокрема, у Греції, Литві.

«На садибі намагаємось привернути увагу туристів подієвим туризмом, організовуємо маленькі тематичні тури. Дійства проводитимо в основному під відкритим небом. Також маємо невелику хатину з піччю. Займаємось тут з туристами переважно в холодну пору року», – розповідає Надія Михайлова.

Інтерактивні дійства у музеї влаштовують для школярів. Зараз вже готуються до осені — з вересня розпочинаються гарбузові тури. У садибі працюють над тематичним оформленням: всюди є «гарбузові» інсталяції.

поширити новину: