Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині чиновниця райдержадміністрація привласнила майже 400 тисяч гривень

Слідство встановило, що з березня 2017 року по березень 2019 року, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності в Управлінні праці та соціального захисту населення Хорольської райдержадміністрації, зловживаючи службовим становищем зловмисниця привласнила майже 400 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Крім цього, правопорушниця внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, тобто вчинила службове підроблення.

“Прокуратурою повідомлено про зміну підозри начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем у великих розмірах) та ч.1 ст.366 (25 епізодів службового підроблення шляхом внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) КК України. У зв’язку із не виконанням підозрюваною у встановленому порядку вимог щодо внесення коштів як застави останній змінено запобіжний захід на тримання під вартою строком 60 діб. Досудове розслідування триває”, – йдеться у повідомленні.