Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині шукають патронатних вихователів

Лубенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить пошук кандидатів в патронатні вихователі. Шукають людей, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Відповідне повідомлення про це розмістили на сайті Лубенської райдержадміністрації.

“Кожній дитині для її гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточенні в атмосфері щастя, любові і розуміння, у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії та творчості. Але іноді буває так, що сім’я дитини перебуває в складних життєвих обставинах та не може забезпечити такі умови. У зв’язку з цим, в Україні запроваджено нову послугу з профілактики соціального сирітства – патронат над дитиною. Це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин”, – йдеться у повідомленні.

Про більш детальну інформацію про сімейний патронат можна дізнатися, звернувшись до Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, кабінет 50 або за тел. 74-803.