Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині пам’ять Вадима Гетьмана вшанували турніром з міні-футболу

Турнір пам’яті Вадима Гетьмана започаткований на Лубенщині з метою належного пошанування визначного політичного діяча, одного із засновників національної банківської системи та національної валюти гривні, повідомляють в Лубенській РДА.

Вдячні земляки щороку збираються на малій батьківщині Героя України Вадима Гетьмана – у Снітині, аби поспілкуватися, подивитися на майстерну гру спортсменів і добре відпочити. Родзинкою цьогорічної гри став досить оригінальний початок: патріотична композиція у виконанні учасників циркової студії «Юність».

Церемонію урочистого підняття Державного Прапора разом із капітаном березівської команди Владиславом Назаренком, яка перемогла минулого року, виконали двоє маленьких снітинців. 

 

10 серпня за перемогу та перехідний кубок турніру змагалися 14 чоловічих сільських команд, окремо грали 5 дівочих команд теж із сіл району. Цікаво, що саме у цьому районному турнірі беруть участь дівочі команди, демонструючи не менш професійну гру. 

Гостей турніру радо зустрічав та вітав господар – сільський голова Снітинської сільської ради Сергій Мануйленко. З нагоди ювілейного 10-го турніру його засновники отримали з рук Сергія Олександровича іменні футболки, а це: Валерій Каліман, Василь Омелянець, Андрій Павліченко та інші. Такі ж футболки були вручені кращим гравцям цьогорічного турніру. 

За підсумками гри, перехідний кубок турніру виборола команда господарів, фіналістом змагань стала команда із Тарандинців, третє місце посіла команда із Жданів. Серед дівочих команд кращими футболістками стала команда Засулля, друге місце у Снітина, третє – у Хорошків.