Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

На Дніпрі у Кременчуці чергуватиме новий рятувальний човен

Придбали цей спеціальний плавзасіб для КУ «Рятувально-водолазна станція» за рахунок коштів міського бюджету. Його вартість складає  більше 270 тисяч гривень, повідомляють у Кременчуцькій міській раді.

Окремо придбали корпус човна, двигун, а також інші необхідні  комплектуючі. Сам плавзасіб зібрали силами КУ«Рятувально-водолазна станція», що дало можливість майже вдвічі здешевити його вартість, яка за ринковою ціною складає близько півмільйона гривень.   

Міський голова Віталій Малецький наголосив на тому, що завдяки новій техніці кременчуцькі рятувальники зможуть більш ефективно виконувати завдання, оперативно реагувати на будь-які надзвичайні події, швидше ліквідувати їх наслідки і своєчасно надавати допомогу потерпілим. Цей плавзасіб чергуватиме в акваторії центрального пляжу Кременчука від намитої коси до мостового переходу через річку Дніпро.

Разом із цим, керівник міста наголосив, що кожен рятувальний пост у місцях масового відпочинку кременчужан на воді повинен мати подібний човен. Питання щодо придбання рятувальної спецтехніки вирішуватиметься і надалі, щоб відпочинок жителів був безпечним, а рятувальники, в свою чергу,  на озброєнні мали все необхідне для запобігання надзвичайним ситуаціям.