Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородцям заборгували 315,3 тис. грн зарплати

Згідно з даними управління статистики у Миргородському районі станом на серпень загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у місті становила 315,3 тис. грн.

На двох підприємствах, які віднесені до категорії банкрути, є заборгованість із виплати заробітної плати у ТОВ «Миргородм’ясопром» – 90,2 тис. грн та ДП ДАК «Хліб України» «Миргородський КХП№1» – 210,5 тис. грн.

Економічно активне підприємство Державний Миргородський гренажний завод, згідно з оперативними даними, має заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 14,6 тис. грн.

Як повідомили у Миргородській міській раді, з метою забезпечення реалізації державних гарантій у сфері праці, в тому числі і на право своєчасного одержання винагороди за працю, управлінням соціального захисту населення Миргородської міської ради щодекадно здійснюється моніторинг виплати заробітної плати на підприємствах міста, що дає можливість контролювати стан погашення зарплатних боргів та упереджувати їх виникнення, постійно аналізується стан оплати праці та вживаються додаткові заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

“З початку 2019 року проведено 7 засідань тимчасової комісії з питань заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засідання комісій систематично запрошуються керівники суб’єктів господарювання усіх форм власності, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, заборгованість до фондів, по податках та приймаються відповідні рішення по прискоренню погашення заборгованості”, – йдеться у повідомленні.

Керівники підприємств-боржників розробили графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати, які постійно контролюються.

Арбітражні керуючі підприємств-банкрутів постійно спрямовують роботу на прискорення проведення ліквідаційної процедури та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, до Пенсійного фонду України та по податках.