Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргород відвідали представники Програми розвитку ООН

8 серпня Миргород відвідали представники Програми розвитку ООН.

У супроводі керівництва міста вони побували в Центрі естетичного виховання та обговорили технічні питання реалізації Проекту “Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл.”, що був відібраний для фінансування з Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) та буде реалізований протягом 2019-2020 років. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

У ході робочої зустрічі обговорили та проаналізували наявну документацію, а також здійснили фотофіксацію елементів будівлі, де будуть виконані роботи з  відновлення. Координатори проекту ООН Дмитро Орлов та Володимир Миронов  також надали консультації, відповіли на запитання.

Реалізація Програми буде здійснюватися відповідно до Угоди про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Миргородською міською радою та Відділом капітального будівництва Миргородської міської ради у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, а також видатків місцевого бюджету.