Ви тут:

Миргород долучається до європейської практики скорочення і заборони пластикових відходів

Миргород долучається до європейської практики: скорочення і заборони пластикових відходів. Миргородська міська рада підготувала рішення, яким ініціює звернення до Верховної Ради з проханням прийняти відповідний закон. Рішенням також передбачено низку заходів на місцевому рівні: проведення інформаційної кампанії для населення, розробка програми матеріального заохочення зразкових суб’єктів господарювання в сфері торгівлі, внесення змін до Правил благоустрою території м. Миргорода.

Як повідомили у Миргородській міськраді, найближчим часом вони регламентують заходи, по’вязані зі зменшенням споживання поліетиленових пакетів у торгівельній мережі та забороною використання штучних квітів і вінків на територіях благоустрою. Екологічне питання – скорочення споживання пластику та синтетичних виробів у Миргороді обговорили на понеділковому засіданні секретарів Рад мікрорайонів міста.

Представники органів самоорганізації населення вважають, що вже давно треба заборонити пластик в місті-курорті державного значення та потурбуватися про екологію. Тим більше, що існує безліч альтернатив замінити одноразові вироби з пластику на продукцію з інших екоматеріалів. Низка європейських країн та деякі українські міста показують, що скоротити або зменшити використання небезпечних виробів цілком можливо.

“Миргород також не стоїть осторонь фундаментальних екологічних питань і сподівається на підтримку цієї ініціативи на місцевому рівні та ухвалення відповідного закону новообраним Парламентом”, – йдеться у повідомленні.