Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мешканців села Гора Щербанівськї ОТГ забезпечать централізованим водопостачанням

У селі Гора багато років гостро стояло питання з водопостачанням. Дві свердловини глибиною близько 100 м не могли забезпечити мешканців належним водопостачанням.

У селі прокладено понад 3 600 м нового трубопроводу діаметром 110 мм. Уже сьомого серпня працівники «Полтававодоканалу» завершили будівництво водопровідних мереж для села Гора.

“Щербанівська сільська рада за власний кошт побудувала водопровідну мережу. Потім звернулися до нас, аби ми завершили будівництво. Згідно з їхнім звернення, ми розробили свій кошторис, уклали договір із сільською радою. Повністю завершили підключення до насосної станції: встановлені прилади обліку води. Ми готові до пуску якісної води в село Гора. Після оформлення реєстраційних документів новопобудованої мережі до мешканців надійде вода з полтавського водопроводу”, — зазначає радник з виробничих питань КП «Полтававодоканал» Василь Забишний.

“Сьогодні опломбували врізку у місці під’єднання до «Водоканалівської» мережі. Наші свердловини не завжди відповідали необхідним вимогам. Але тепер новим водогоном до мешканців надходить якісна вода, видобута з артезіанської свердловини глибиною 700 метрів. Окрім цього, значно покращиться і тиск води”, — коментує голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

Наступний крок — створення місцевого ОСББ, що допоможе під’єднати централізоване водопостачання до будинків.

“У центральній магістралі вода з’явилась, але до будинків людей вона ще не надходить. Для цього ми створюємо ОСББ. Потім будемо укладати договір із «Полтававодоканалом». І вже після цього жителі села укладуть договори з ОСББ, яке допоможе їм під’єднатися до водогону”, — коментує житель села Гора Сергій Карпенко.

Бригади “Полтававодоканалу” працюють в Опішні, Машівці та Карлівці, повідомляють у прес-службі “Полтававодоканалу”.