Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

Мешканцям села Вишняки нічого не загрожувало і не загрожує: рятувальники закликали не сіяти паніку стосовно пожежі на Полтавщині

Зважаючи на резонанс щодо пожежі на відкритій території поблизу села Вишняки Хорольського району та недостовірну інформацію поширену деякими медіа, Головне управління ДСНС України у Полтавській області роз’яснює: пожежу очерету на площі близько 10 га, яка виникла 14 серпня о 21:05 була ліквідована силами ДСНС о 05:50 15 серпня.

– Загрози розповсюдження вогню на населений пункт, як писали деякі ЗМІ – не було. Мешканцям села Вишняки нічого не загрожувало і не загрожує. Горіння торфу на цій ділянці відсутнє. Не варто створювати штучного ажіотажу та паніки, а журналістам радимо перевіряти інформацію у офіційних джерел, – зазначила в УДСНС.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області здійснює свою діяльність відкрито та прозоро. 

– Отримати інформацію щодо надзвичайних подій в області можна на нашому офіційному сайті та безпосередньо у представників прес-служби. Шановні громадяни, якщо ви стали свідками пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте за номером 101.

Нагадаємо, що учора у селі Вишняки на Хорольщині загорілося болото

поширити новину: