Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Майже 200 тис. грн заборгованих аліментів та штрафу сплатив полтавець своїм дітям

Закони #ЧужихДітейНеБуває вкотре доводять свою ефективність

Не платити аліменти нині не вигідно: на суму заборгованості нині нараховують пеню, а боржника обмежують у правах. Злісні ж неплатники можуть потрапити навіть за ґрати. 

«Після застосування державними виконавцями Подільського ВДВС м. Полтава ГТУЮ у Полтавській області всіх обмежувальних санкцій (тимчасові обмеження у праві виїзду за кордон, керування транспортним засобом, користування вогнепальною мисливською зброєю, полювання) боржник погасив заборгованість по сплаті аліментів за весь період перебування виконавчого документу на примусовому виконанні, а саме: заборгованість по аліментах у сумі 129 974 грн та штраф у розмірі 64 987 грн.  Загалом стягувачці перераховано 194 961 грн», – повідомив очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко. 

Також боржник сплатив виконавчий збір в дохід держави в сумі 12 997 грн. 

«Варто зазначити, що нині у відділах державної виконавчої служби області перебуває   23 435 документів про стягнення аліментів. І лише в половині випадків батьки сплачують аліменти добровільно. До решти доводиться застосовувати різноманітні санкції.», – говорить Олег Тимченко.