Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Літо повертається: відзавтра в Україні буде спекотно

У середу найсвіжим буде повітря на Сході України, +24+26 градусів. У більшості областей підскочать градуси до спеки, +25+30 градусів. Короткочасні дощі з грозами 7-го серпня локально ганятимуть по Заходу та Півночі. У центральних областях, на Півдні та Сході буде сухо та сонячно. Про це на своїй сторінці повідомила синоптик Наталка Діденко.

Вітер повіватиме з південного заходу, передбачається помірним, хіба що в західних областях буде сильнішим.

– У Києві у середу – вже літо! Завтра протягом дня очікується +26+28 градусів. Дощ та гроза в столиці ймовірні, візьміть парасолі, – написала Діденко. 

У четвер у більшості областей України спека посилиться, а ось на Заході трохи послабне.

– А поки що готуємося гріти носа на сонці, милуватися чорнобривцями, небом красивенним і цінувати ось ці, пізньолітні кольори.

Зверніть просто увагу, як будете проходити повз розкладки із городиною – помаранчевий колір абрикос, фіолетові сливи та баклажани, зелені кавуни у білясту смужку, кремові оксамитові дині, чорна блискуча ожина, від кольорів наших помідорів може виникнути флорентійський синдром або синдром Стендаля. Це – хто забув – стан людини, коли вона так захоплена та перенасичена красою, що навіть може втратити свідомість. Ми свідомість не втрачаємо, а просто милуємося та цінуємо оцю розкіш, яка скромно і без пихи приходить щороку у наше життя.