Ви тут:
здоров’я Суспільство Цікавинки 

Лікарі назвали продукти-вороги жіночої краси

З кожним роком в сучасному світі жінці стає все важче утримувати своє здоров’я і фігуру в колишньому стані: на цей процес впливає безліч факторів: часті стреси, малорухливий спосіб життя, а також неякісні продукти харчування. Але останній пункт потребує особливої ​​уваги з боку представниць прекрасної статі. Обґрунтовується це тим, що саме щоденний раціон може застерегти організм від розвитку безлічі хвороб. Про це пише ІА “Версія”.

Першою «отрутою в тарілці» вважаються популярні спеції у вигляді солі і цукру. Головна причина, по якій варто знизити споживання солі, є величезний ризик розвитку гіпертонії. Крім цього, солоні кристали провокують набряклість і прискорюють процес старіння клітин. Відносно цукру можна відзначити те, що він провокує пробудження онкоклітин, викликаючи рак грудей, а також дає розвиток серцевій і печінковій недостатності.

Другим продуктом, які варто виключити з жіночого раціон, є маргарин. Він містить «погані» жири, що викликають інсулінову недостатність і, як наслідок, діабет.

Третій продукт – соління. Така страва має високий вміст кислоти і цукру, що провокує шлунок на утворення виразок.

На четвертому місці стоять яйця пашот. Небезпека такої страви полягає в тому, що вона може містити в собі небезпечні бактерії сальмонели, ризик заразитися складає більше 70%.

У своєму складі названі продукти містять хімічні елементи, що провокують серцеву недостатність, сильну набряклість, а також швидке старіння здорових клітин. Завдяки цим знанням, жінка може не тільки вберегти себе від небезпеки підірвати здоров’я, але і зберегти фігуру на колишньому рівні.