Спорт Суспільство Україна

Ліга Чемпіонів: київське “Динамо” програло на виїзді “Брюгге”

У матчі невикористаних можливостей бельгійці забили єдиний м’яч, який став переможним.

Напередодні зустрічі журналісти у один голос писали, що киянами на початку сезону буде важко протистояти команді, яка добре зіграна та інтенсивно грає у відборі. Однак на старті зустрічі гра йшла у рівному руслі — команди обмінювалися моментами. Точно бив Бонавентуре, але кіпер киян Бойко зумів відвести загрозу від воріт. Як і хвилиною пізніше після удару Окереке. Кияни відповіли моментом імені Вербича, але знову неточно.

Господарі постійно створювали небезпеку біля воріт українців, і цей тиск у наших воріт закінчилося очевидним фолом Караваєва в штрафному майданчику. Лідер “Брюгге” Ванакен розвів кіпера і м’яч по різних кутах — 1:0.

Після перерви бельгійці краще виглядали на полі, щоправда якби кияни реалізували бодай один свій момент — сценарій зустрічі міг би швидко змінитися. Найреальніший момент втратив де Пена, який після перерви вийшов на поле. Після розіграшу кутового удару і рикошету, м’яч летів у, здавалося, порожні ворота, але захисник у останній момент вибив його з лінії воріт.

У підсумку, фінальний свисток зафіксували перемогу “Брюгге”. Переможець двобою визначиться через тиждень у Києві.

“Матч почали добре. Контролювали гру перші 15 хвилин. Бесєдін створив момент, але не завершив його. Однак потім досвідчені футболісти допускали невимушені помилки в центральній зоні при виході з оборони в атаку. Почали поспішати, перехоплювали м’яч і відразу його втрачали.
Другий тайм вийшов без центру поля. Було багато моментів – атака була то на одні ворота, то на інші. В кінці у нас було два прекрасні моменти, коли ми вибігали в контратаки. Однак не було останнього пасу і завершального удару. Другий тайм вселяє оптимізм перед повторною грою в Києві”, – зізнався після завершення зустрічі головний тренер “Динамо” Олександр Хацкевич.