Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Легалізація азартних ігор, ринок землі, ріст ВВП та мільярди на дороги, – амбітні плани Володимира Зеленського

У 2020 році в Україні з’явиться ринок землі

Про це заявив президент Володимир Зеленський на українсько-турецькому бізнес-форумі в Стамбулі, передає Еспресо.TV

“У цьому році ми обов’язково проведемо земельну реформу, що вже в наступному році дозволить створити ринок землі на 40 млн га, яка є найкращою в світі за якістю”, – сказав Зеленський. 

Також, Володимир Зеленський заявив про амбітні плани своєї команди й обіцяє, що за 5 років Україна кардинально зміниться

“Зараз у мене і моєї команди є повний мандат на зміни. Ми уже маємо більшість у парламенті, скоро сформуємо професійний уряд та оберемо порядного генерального прокурора. Своїм шансом змінити країну ми обов’язково скористаємося”, – наголосив Зеленський.

За словами Президента, за найближчі 5 років Україна зміниться кардинально.

“Наша економіка зростатиме по 5-7% (ВВП) на рік. І я запрошую турецький бізнес зростати разом”, – цитує Президента прес-служба глава держави.

“За цей час ми проінвестуємо в нашу інфраструктуру щонайменше 20 мільярдів доларів. Щоб: привести в порядок 24 тисячі кілометрів наших доріг; збільшити кількість реально працюючих аеропортів до 15 аеропортів; забезпечити розвиток 5 морських портів, щоб і істотно збільшити їхню потужність; потроїти потужність нашого військово-промислового комплексу”, – конкретизував плани Зеленський.

Крім того, він заявив: “Восени ми приймаємо закон про концесію, що дасть можливість державі безпечно працювати з приватним сектором”.

Під час виступу на форумі Володимир Зеленський заявив, що в Україні будуть легалізовані азартні ігри

За його словами, легалізація азартних ігор буде стимулювати розвиток туристичного кластера регіону біля Чорного моря.

“Ми легалізуємо азартні ігри, а саме роботу казино в пятизіркових готелях, що буде стимулювати розвиток туристичного кластеру – регіони біля Чорного моря. Тут також ми хочемо зростати разом, тому хочемо бачити в турецькому бізнесі не конкурентів, а наших партнерів”, – сказав він.

 

 

поширити новину: