Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Кременчужани мають можливість застрахувати своє здоров’я

Про дорожнечу лікування не говорить хіба немовля. Аби не перевантажувати сімейний бюджет у разі раптової хвороби, ПриватБанк рекомендує своїм клієнтам скористатися найнеобхіднішою послугою – “Страхування здоров’я”. Звісно, страховка не захистить від хвороби, зате суттєво полегшить фінансове навантаження у випадку, коли організм дав збій. 

“Ми дбаємо про своїх клієнтів і тому завжди наголошуємо на необхідності страхування, – розповідає Павло Павленко, заступник директора Кременчуцької філії ПриватБанку. – Уявіть, лише 50 грн на місяць створять вам фінансову подушку безпеки на 50 тис. грн і дозволять не думати про те, де взяти гроші на лікування. А 50 грн сьогодні – це лише пачка сигарет. Окрім того, страхування допоможе компенсувати витрати за період тимчасової непрацездатності”.

ПриватБанк рекомендує оформити страховий поліс як дорослим до 69 років, так і для дітей віком від 1 року.

“Мене довго вмовляли у відділенні оформити страховку моїй донечці, – розповідає кременчужанка Анастасія. – А я ще й відмовлялась. Тепер згадую і лише дякую співробітникам банку, що знайшли правильні слова та аргументи. Хто міг подумати, що вона мені згодиться, ще й так швидко. У доні лікарі визнали пієлонефрит. Ми витратили більше 5 тис. грн на лікування. Уявіть як ми зраділи, коли отримали 7500 грн по страховому полісу! Більш того, я не ходила по інстанціям, кабінетам та не збирала довідки. Я лише принесла до відділення довідку із лікарні і через пару днів отримала кошти на картку. Тепер усім розповідаю і рекомендую – не відволікайте, ідіть до ПриватБанку та оформлюйте страховку”.

“Страхування здоров’я” у ПриватБанку передбачає грошову компенсацію на випадок хвороби. До страхових випадків входить понад 150 недуг, зокрема й критичних, які не покриваються традиційними страховками: цукровий діабет, вірусний гепатит, туберкульоз, онкологічні захворювання тощо. Клієнт отримує суму, відповідно до обраного варіанта страхування, страхової суми та віку застрахованої особи і сам вирішує, як використовувати страхову виплату.

“Я оформив страховку відразу, як мені запропонували у відділенні та обрав платіж у 100 грн, – ділиться кременчужанин Олександр. – Взимку підхопив пневмонію. З дружиною порахували, що витратили на лікування біля 3,5 тис. грн, коли ж отримав на картку 5 тис. грн, звичайно ж зрадів, а хто б не зрадів. Тепер прийшов, щоб застрахувати і дружину. Воно діло житейське, але хворіти і знати, що всі витрати повернуться – приємніше”.

Щоб отримати гроші за страховкою, клієнту потрібно подзвонити за номером 3700 і повідомити, що страховий випадок настав. Упродовж двох днів після завершення лікування необхідно залишити заявку (на сайті, через Інтернет-банк Приват24 або у будь-якому відділенні) та надати відповідні документи. Рішення про виплату коштів приймається упродовж одного дня.

За роз’ясненнями і консультаціями можна звернутися у будь-яке відділення ПриватБанку у м.Кременчук. Працівники нададуть усю необхідну інформацію та оформлять страховий поліс.