Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужанка відзначила свій столітній ювілей

Сьогодні, 19 серпня, кременчужанка Лариса Яківна Скальська святкує 100-річчя від дня свого народження. Із цією визначною ювілейною датою її привітали міський голова Віталій Малецький та його заступник Ольга Усанова.

– Спілкуючись із ювіляркою, керівник міста зазначив, що всі екзамени долі – голодні дитинство та молодість, криваві роки Другої світової війни, підняття з руїн виснаженої післявоєнної країни, які лягли на плечі Лариси Яківни та представників її  покоління, вона  здала з честю. У післявоєнні роки Лариса Скальська присвятила себе фінансово-педагогічній діяльності, вела громадську та просвітницьку роботу,  за що мала відзнаки та нагороди, – повідомляють у Кременчуцькій міськраді.

Гості побажали  іменинниці міцного здоров’я, родинного затишку та відчувати постійну турботу від рідних та близьких їй людей. Із нагоди 100-річчя від дня народження Ларисі Яківні вручили грошовий подарунок розміром 5 тис. грн. Окрім того, відповідно до міської програми «Турбота» як столітня жителька міста вона щомісячно отримуватиме стипендію міської ради в сумі 1 тис. 100 грн.

поширити новину: