Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі теплоенергетики готують мережу централізованого опалення до роботи в осінньо-зимовий період

Енергетики КП «Теплautoplayоенерго» Кременчука готують мережу централізованого опалення до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період. Наразі поточний ремонт із заміною ушкодженої ділянки трубопроводу ведеться в центральній частині Кременчука, на вулицях Театральній та Софіївській.

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, після проведення гідравлічних випробувань на цьому об’єкті ремонту було виявлено порив мережі. Щоб забезпечити безаварійність функціонування системи централізованого опалення в квт. 126 та усунути дефект, енергетиками проводиться заміна ділянки трубопроводу довжиною 240 метрів. Після земляних і інженерних робіт на місці ремонту будуть проведені роботи з благоустрою.

За інформацією директора департаменту ЖКГ міста Івана Москалика, щороку динаміка, пов’язана з аварійними ситуаціями на системах теплопостачання, збільшується. Це пояснюється тим, що комунікації є застарілими та потребують більш масштабних ремонтів. Цього року в рамках проведення профілактичних робіт на теплових мережах було виявлено 99 дефектів. На сьогодні до 80 з них ліквідовані. Головний комунальник міста підкреслює, що не дивлячись на непросту ситуацію, до 1 жовтня житловий фонд та соціальна сфера міста повинні бути технічно готовими до підключення теплоносія.