Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі художники відкрили виставку у Німеччині

«Акварелі з України» – під такою назвою пройшла нещодавно виставка картин кременчуцьких художників Оксани Бойко і Олександра Черпанова у німецькому місті Тюбінген.

У художній галереї «Atelier Lange Gasse 62» митці представили понад сто робіт із краєвидами сучасного та історичного Кременчука, Дніпра, чудовими пейзажами з його мальовничих  околиць, а також – морські етюди та цикл робіт «Дорогами Європи». Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Окрім художніх творів, кременчуцькі митці презентували німецькій громадськості альбом «Кременчук-Тюбінген.  22 роки культурного діалогу», авторами якого стали члени творчого об’єднання «Журавлі». Альбом став своєрідним звітом  діяльності творчої  спільноти за десятиліття співпраці. Видано альбом було за підтримки міського голови Віталія Малецького, який підтримує ідею зміцнення відносин між Кременчуком та Тюбінгеном, адже культурний обмін сприяє співробітництву між народами,  духовному взаємозбагаченню та обміну досвідом щодо життєвого устрою.

Виставка «Акварелі України» стала можливою за  сприяння української та  німецької громади, зокрема, німецьких художниць  – нашої землячки Анни Арламової, а також – Ютти Цикон-Форверк. Під час перебування в місті Тюбінген художники з Кременчука спілкувалися  з німецькими діячами мистецтва, давали  майстер-класи для німецьких любителів живопису, було організовано спільний пленер, відвідування Державної художньої галереї в Штудгарті тощо.