Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Кращі товари Полтавщини: цьогоріч відбудеться Street fest

20 серпня директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко провела засідання комітету обласного конкурсу «Кращі товари Полтавщини», який є заходом комплексної Програми розвитку малого та середнього підприємництва області.

“Зараз ми можемо констатувати підвищення активності місцевих товаровиробників, адже окрім традиційних активних учасників, які завжди підтримують ініціативи нашого Департаменту, в цьому році додалися і нові торгові марки. Всі вони увійдуть до двомовного каталогу «Кращі товари Полтавщини», який ми розповсюджуємо під час офіційних заходів. Зараз це 46 представників місцевого бізнесу, які своєю працею популяризують Полтавщину як якісний, смачний та привабливий торгівельний бренд”, – зазначила Інна Іщенко.

Учасники наради обговорили формат відзначення переможців та дійшли згоди, що беручи до уваги неоціненний внесок кожного товаровиробника, результати лабораторних досліджень та споживацьку думку однозначно визначити кращого з кращих не є об’єктивним.

Враховуючи загальнодержавну традицію відзначення професійного свята Дня підприємця та доцільність заохочення й мотивації активних представників підприємницького середовища області, учасники наради вирішили відзначити активних учасників конкурсу спеціальними дипломами.

“З метою широкої популяризації місцевих товаровиробників та представників крафтового виробництва (народні промисли) в рамках заходів до 250 річниці з дня народження Івана Котляревського в місті Полтава відбудеться Street fest «Кращі товари Полтавщини» аналогічно до минулорічного вікенду. Тобто презентаційна виставка-продаж. Заходи відбудуться 9 вересня на території Соборного майдану (біля садиби Котляревського та Успенського собору). Тому користуючись нагодою запрошуємо зацікавлених підприємців долучитися до заходів, а мешканців та гостей міста – розважитись у важкий понеділок. Офіційна програма буде розміщена на сайті ОДА та в соціальних мережах”, – підсумувала Інна Іщенко.

Нагадаємо, що конкурс направлений на популяризацію місцевих торгових марок, сприяння насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними товарами, виробленими на Полтавщині.