Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Кожен другий кременчужанин користується карткою “Універсальна” ПриватБанку

125 тисяч кременчужан, а це – кожен другий житель міста, активно користуються  найпопулярнішою серед українців карткою ПриватБанку – “Універсальна”.

Така статистика свідчить про зручність, простоту користування та доступність цієї картки, і що не менш важливо – про високий ступінь довіри жителів міста над Дніпром до найбільшого банку України. А безоплатність процедури її оформлення та подальшого використання, а також наявність великої кількості відділень і банкоматів ПриватБанку робить цю картку бестселером.

“У ПриватБанку я маю пенсійну картку, і коли мені запропонували отримати картку “Універсальна” я категорично заперечила. Я ніколи не користувалася кредитами, чужими грішми, – ділиться кременчужанка Валентина Петренко. – Та тепер можу відверто сказати, дякую співробітникам ПриватБанку, що розповіли мені про всі її переваги та таки довели, вона – дійсно універсальний помічник. Без неї я б не змогла зробити ремонт в квартирі, не оновила побутову техніку. Я тепер вміло користуюся пільговим періодом безкоштовного користування кредитними коштами. А сервіс “Оплата частинами” – це взагалі послуга поза будь-якою конкуренцією”.

Картка “Універсальна” дає змогу здійснювати платежі за товари й послуги, і отримувати готівку не тільки за рахунок власних коштів, а й за рахунок кредиту, наданого банком. Цю картку приймають термінали, різні платіжні системи по всьому світу, в інтернеті, інтернет-магазини. На неї можна приймати перекази і відправляти їх на інші картки. А можна просто знімати готівку. А ще – це ключик до унікального сервісу “Оплата частинами”, який надає можливість купувати будь-які товари у розстрочку, без комісій та відсотків та до найсучаснішого інтернет-банкінгу Приват24.

“Картка “Універсальна” – це виручалочка у будь-яких життєвих ситуаціях і перипетіях, – розповідає Олександр Кравцов, керівник напрямку “Кредитні карти” і “Gold-клуб” Кременчуцької філії ПриватБанку. – Це ваша подруга і сусідка, яка ніколи не відмовить позичити до зарплати. Скористатись кредитними коштами  можна у будь-який момент – вночі, у вихідний чи святковий день. До речі, вона навіть допоможе уникнути штрафів за невчасно оплачені комунальні платежі – нею можна розрахуватися і не платити жодних відсотків, якщо погасити кредит до 55 діб пільгового періоду. Оформлення та обслуговування картки “Універсальної” є безкоштовними, як і безкоштовний SMS-банкінг”.

Картку “Універсальна” можна оформити за 15 хвилин у будь-якому відділенні ПриватБанку, або замовити онлайн через сайт. З нею можна навіть отримати гарантований дохід у розмірі 7% річних на залишок власних коштів понад 100 грн., з нею доступний і кредитний ліміт до 50 000 гривень з пільговим періодом безкоштовного користування кредитними грошима до 55 днів. Якщо Ви не знімаєте готівку з картки, а розраховуєтеся нею в магазинах чи кафе, а потім погашаєте заборгованість протягом пільгового періоду, то не сплачуєте жодних комісій!

Сьогодні українці отримали більше 10,2 млн карток “Універсальних” ПриватБанку, на яких встановлено кредитних лімітів більше 48,5 мільярдів гривень.