Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Кожен другий кременчужанин користується карткою “Універсальна” ПриватБанку

125 тисяч кременчужан, а це – кожен другий житель міста, активно користуються  найпопулярнішою серед українців карткою ПриватБанку – “Універсальна”.

Така статистика свідчить про зручність, простоту користування та доступність цієї картки, і що не менш важливо – про високий ступінь довіри жителів міста над Дніпром до найбільшого банку України. А безоплатність процедури її оформлення та подальшого використання, а також наявність великої кількості відділень і банкоматів ПриватБанку робить цю картку бестселером.

“У ПриватБанку я маю пенсійну картку, і коли мені запропонували отримати картку “Універсальна” я категорично заперечила. Я ніколи не користувалася кредитами, чужими грішми, – ділиться кременчужанка Валентина Петренко. – Та тепер можу відверто сказати, дякую співробітникам ПриватБанку, що розповіли мені про всі її переваги та таки довели, вона – дійсно універсальний помічник. Без неї я б не змогла зробити ремонт в квартирі, не оновила побутову техніку. Я тепер вміло користуюся пільговим періодом безкоштовного користування кредитними коштами. А сервіс “Оплата частинами” – це взагалі послуга поза будь-якою конкуренцією”.

Картка “Універсальна” дає змогу здійснювати платежі за товари й послуги, і отримувати готівку не тільки за рахунок власних коштів, а й за рахунок кредиту, наданого банком. Цю картку приймають термінали, різні платіжні системи по всьому світу, в інтернеті, інтернет-магазини. На неї можна приймати перекази і відправляти їх на інші картки. А можна просто знімати готівку. А ще – це ключик до унікального сервісу “Оплата частинами”, який надає можливість купувати будь-які товари у розстрочку, без комісій та відсотків та до найсучаснішого інтернет-банкінгу Приват24.

“Картка “Універсальна” – це виручалочка у будь-яких життєвих ситуаціях і перипетіях, – розповідає Олександр Кравцов, керівник напрямку “Кредитні карти” і “Gold-клуб” Кременчуцької філії ПриватБанку. – Це ваша подруга і сусідка, яка ніколи не відмовить позичити до зарплати. Скористатись кредитними коштами  можна у будь-який момент – вночі, у вихідний чи святковий день. До речі, вона навіть допоможе уникнути штрафів за невчасно оплачені комунальні платежі – нею можна розрахуватися і не платити жодних відсотків, якщо погасити кредит до 55 діб пільгового періоду. Оформлення та обслуговування картки “Універсальної” є безкоштовними, як і безкоштовний SMS-банкінг”.

Картку “Універсальна” можна оформити за 15 хвилин у будь-якому відділенні ПриватБанку, або замовити онлайн через сайт. З нею можна навіть отримати гарантований дохід у розмірі 7% річних на залишок власних коштів понад 100 грн., з нею доступний і кредитний ліміт до 50 000 гривень з пільговим періодом безкоштовного користування кредитними грошима до 55 днів. Якщо Ви не знімаєте готівку з картки, а розраховуєтеся нею в магазинах чи кафе, а потім погашаєте заборгованість протягом пільгового періоду, то не сплачуєте жодних комісій!

Сьогодні українці отримали більше 10,2 млн карток “Універсальних” ПриватБанку, на яких встановлено кредитних лімітів більше 48,5 мільярдів гривень.

поширити новину: