Ви тут:
PROвсе здоров’я Суспільство 

Кому підходить харчування 5 разів на день, – розповіли лікарі

Кожна людина хоча б раз замислювався про те, як часто потрібно їсти. Якщо говорити про частоту прийомів харчування, потрібно звертати увагу на наявність хвороб і особисті переваги в їжі, пише changeua.com.

Часте харчування (5 разів на день) підходить людям: при повністю виснажених надниркових, при проблемах з жовчним міхуром, до моменту, поки не налагодите хороший відтік жовчі, веганам, якщо не вистачає 2-3 прийомів їжі для набору добової потреби калорій, повністю здоровим людям, які мало їдять солодке.

По-перше, всі, хто їсть м’ясо, їдять раз на день (в тваринному світі). Після чого перетравлюють, так влаштований організм. М’ясо перетравлюється довго, до 4 годин у шлунку, ще до 6 годин у тонкому кишечнику. Немає сенсу кидати «нові дрова» в піч, де наполовину ще горять старі.

По-друге, кожен прийом їжі, точніше, те, що не вода, призводить до викиду інсуліну на 3-4 години. Часті піки підвищення інсуліну знижують чутливість клітин до нього. При кожному перекусі гормон починає виділятися ще більше. Ви відчуваєте перепади високого інсуліну і зниження глюкози, коли хочете спати після їжі.

Система Orphus Поделиться на fb