Ви тут:
Суспільство 

Компанія Microsoft визнала, що прослуховувала розмови користувачів Skype та Cortana

Компанія Microsoft визнала, що збирала записи спілкування користувачів із голосовим асистентом Cortana і перекладачем Skype Translator. Про це повідомив представник Microsoft, інформує Hromadske.ua з посиланням на Reuters.

Microsoft оновив політику конфіденційності й розділи FAQ своїх продуктів, щоб “внести більшу ясність”. Так інформацію, отриману від голосового помічника Microsoft Cortana чи програми Skype Translator, компанія може обробляти як і автоматичними, так і ручними методами.

Так, до інформації про конфіденційність голосового помічника Microsoft додали фразу: “Коли ви говорите з Cortana або іншими застосунками, що використовують голосові сервіси Microsoft, компанія зберігає копію вашого аудіозапису”.

У компанії стверджують, що вивчають ці дані для покращення сервісів.

Нещодавно стало відомо, що Microsoft спеціально наймала людей для прослуховування особистих діалогів користувачів

“Практика залучення людей для оцінки записів клієнтів, що використовують технічну продукцію, останнім часом піддається усе більшій увазі. Компанії Apple і Google вже вирішили призупинити використання людських підрядників для перегляду голосових записів, зроблених віртуальними помічниками, зокрема, Siri. Переговори про обробку інформації людьми почали й з Amazon”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: