Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Компанія Disney припинила розроблення нових стрічок студії Fox

Disney скорочує більшу частину існуючої програми розробки фільмів Fox і переорієнтує свою продукцію після того, як в третьому фінансовому кварталі Disney повідомила про збитки у 170 мільйонів доларів, повідомляє 112.ua.

Придбання компанії 21st Century Fox виявилося збитковим для медіагіганта через одразу кілька провалів фільмів Fox. Найбільший удар припав від фільму “Люди Ікс: Темний фенікс”, який позиціювався як епічне завершення франшизи, проте стрічка не тільки не окупилася, але стала збитковою, зібравши в прокаті 252,3 млн дол. при бюджеті у 200 млн дол.

Після цього, керівник Disney Боб Айгер заявив, що студія Fox не випустить жодного нового фільму до його особливих розпоряджень. Крім тих, які вже в розробці, зокрема “Аватар” і “Планета мавп”. Розробка фільмів про супергероїв перейде під повне управління Кевіна Файгі і Marvel Studios, а більшість картин, які створить студія Fox, вийдуть на новому стримінговому сервісі Disney+.

Крім того, творчий директор і співголова Walt Disney Studios Алан Хорн і Алан Бергман повинні допомогти нинішньому керівнику кінонаправлення Fox Еммі Уоттс впровадити “виробничі стандарти, за якими працює Disney.

“Найближчим часом у прокат вийде кілька фільмів Fox, які можливо покращать становище студії. Зокрема, “До зірок” з Бредом Піттом, ремейк “Вестсайдской історії” від Стівена Спілберга та трилер Еммі Адамс “Жінка у вікні”, – йдеться у повідомленні.