Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Комедія «Пригоди S Миколая» отримала приз за найзабавніший трейлер на фестивалі в Італії

На кінофестивалі дитячого кіно Giffoni Film Festival в Італії українську сімейну комедію «Пригоди S Миколая» відзначили спеціальним призом.

Про це пише Детектор медіа з посиланням на сайт фестивалю.

49-й Giffoni Film Festival пройшов з 19 по 27 липня в італійському місті Джиффоні Валле П’яна, повідомляє пресслужба Держкіно. Для журі з понад 1100 хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 9 років відбулося два покази української стрічки.

Комедія режисера Семена Горова «Пригоди S Миколая» створена компанією «Біг Хенд Філмс» за підтримки Держкіно. Стрічка розповідає про пригоди хлопчика Артема, який із родиною переїхав з великого міста до будинку у Карпатах. Напередодні Дня Святого Миколая до нього приходить злодій в костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевими дітлахами доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Святого Миколая.

Проєкт фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Державна підтримка склала 22 млн 930 тис. грн при загальній вартості – 38 млн 217 тис. грн.