Ви тут:
Суспільство Україна 

Командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ став генерал-майор Євген Мойсюк

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Міністр оборони України Степан Полторак, інформує прес-служба Міноборони України.

“За результатами проведення позачергових виборів народних депутатів України, командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського прикомандировано до Верховної Ради України”, — зазначив Міністр оборони України.

“Дякую за службу генерал-лейтенанту Михайлу Забродському та щиро бажаю звершень вже на іншій ниві — законодавчій”, — написав Степан Полторак.

Також глава оборонного відомства привітав з призначенням командувачем Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майора Євгена Мойсюка.

“Вітаю з призначенням командувачем Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майора Євгена Мойсюка”, — зазначив Степан Полторак.

“Він неодноразово проявляв героїзм та мужність під час захисту територіальної цілісності України, тож переконаний — його досвід дозволить розвивати та зміцнювати потенціал Десантно-штурмових військ”, — додав Міністр оборони.