Ви тут:
Культура Суспільство 

“Кобзар-2000” Братів Капранових екранізують

Почалася робота над художнім фільмом за збіркою новел Братів Капранових «Кобзар 2000». За екранізацію взялася українська кінокомпанія «ГАЛЄРІ ВІЖН».  

На шляху до здобуття фінансової підтримки творча група кінопроекту на чолі з автором сценарію і продюсером Сергієм Галетієм витримала велику конкуренцію з більш як 650 творчих заявок від відомих і знаних теле- і кінокомпаній і отримала свій шанс втілити його завдяки гранту Українського культурного фонду.

Перший фільм кінофраншизи «Кобзар 2000» буде складатися з трьох новел збірки «HARD».

“Крім розваги глядача, в ньому підійматимуться актуальні для сучасного суспільства питання – меркантильність, бездуховність, пияцтво і безідейність, але в ненав’язливий, простий і зрозумілий кожному із нас спосіб. В героях цих новел в якусь мить кожний побачить себе або когось зі свого оточення і, можливо, стане на крихту добрішим, чуйнішим і мудрішим…”

Наразі розпочинається період режисерської розробки (девелопменту) повнометражного художнього фільму «Кобзар 2000 – фільм перший – Hard», що триватиме до 30 жовтня 2019 року. Зйомки мають відбутися літом-осінню 2020 року. Широкі екрани України картина побачить восени 2021 року.

поширити новину: