Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Хорольщина ймовірно об’єднається із Семенівським районом

Під час обговорення формату адміністративно – територіального устрою області посадовці Хорольщини відзначили неготовність надання однозначної відповіді стосовно приєднання Хорольського району до Лубенського округу, повідомили у Хорольській районній раді.

Згідно методики, затвердженої Мінрегіоном (на території області пропонується створити 4 округи, шляхом об’єднання існуючих районів), Хорольський район запропоновано приєднати до Лубенського. Представники ряду районів проінформували про наміри населення по підтримці приєднання до Лубенщини.

Проте погляди на бачення формування району розділилися. Голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, голова Хорольської РДА Лариса Звірко, перший заступник голови РДА Сергій Абрамов та голова Хорольської міської ради Сергій Волошин у своїх виступах відзначили, що Хорольський район представляє собою економічно спроможний район, бюджет якого в декілька разів більший за бюджет Лубенського району. 

Також в районному центрі, місті Хоролі, розташовано ряд установ та організацій, працівники яких мають досить високий рівень кваліфікації, районна лікарня надає широкий спектр медичних послуг високої якості та, що характерно, в ЦРЛ відсутні проблеми, характерні для інших районів – дефіцит кадрів та низька завантаженість відділень. Враховуючи вищезазначене, Хорольський район не готовий до приєднання до Лубенського. 

Тож вони пропонують провести консультації із представниками Семенівського, Великобагачанського та Оржицького районів щодо створення об’єднаного району на базі Хорольського.

 

 
Система Orphus