Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Хорольська міськрада чекає від містян пропозицій щодо генерального плану Хоролу

З метою спільної розробки генерального плану міста Хорол та узгодження різних питань містобудівного характеру, виконавчий комітет Хорольської міської ради звернувся до громадян, керівників підприємств, установ, організацій, представників суб’єктів господарювання на території міста надати власні пропозиції та зауваження.

Фахівці профільних відділів Хорольської міської ради наразі збирають матеріали для розробки генплану. Необхідність у його багатоетапній розробці та виготовленні виникла у зв’язку зі змінами в чинному законодавстві України, яке регулює містобудівну діяльність, зазначають в Хорольській міськраді.

Із 1 січня поточного року без наявності генплану будь-яке нове будівництво, реконструкція та капремонт стали неможливими. При плануванні й забудові території міста маємо намір врахувати громадські інтереси шляхом визначення Ваших потреб щодо визначення перспектив розвитку. Зокрема приймаємо пропозиції щодо планування та благоустрою об’єктів будівництва, впорядкування й здійснення контролю за розміщенням будівель та споруд, інженерно-транспортних комунікацій, об’єктів господарського та побутового обслуговування. Будьте активними, долучайтеся до процесу спільної розробки основного містобудівельного докумету задля сталого розвитку нашого Хорола.

Звертайтеся за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37, приміщення Хорольської міської ради (відділ містобудування, архітектури та земельних відносин або відділ соціально-економічного та стратегічного розвитку міста).

Тел.:(05362) 33-6-96 або (05362) 33-3-44.