Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

ХК “Кременчук” запрошує на відкрите тренування

Представники хокею Полтавщини проведуть “двохсторонку”.

Як розповіли у клубі, 7 серпня в 17:00 на льодовій арені спорткомплексу «Айсберг» (Кременчук) відбудеться відкрите тренування команди, в якій кременчуцькі хокеїсти зіграють двосторонній контрольний матч – команда «городян» буде поділена на дві групи гравців.

ХК «Кременчук» запрошує всіх любителів хокею та журналістів подивитися своїми очима на підготовку команди до хокейного сезону-2019/20. Після відкритого тренування вболівальники і журналісти зможуть поспілкуватися з хокеїстами і тренерським штабом”, – йдеться у повідомленні.

ХК «Кременчук» — хокейний клуб з м. Кременчука. Заснований 9 червня 2010 року. Виступає в Українській хокейній лізі України. Срібний призер чемпіонату України з хокею, переможець регулярного чемпіонату 2015. Домашні ігри проводить у Льодовій арені «Айсберг» (м. Кременчук). Офіційні кольори клубу помаранчевий, чорний та білий.

ХК «Кременчук» проводить домашні матчі на арені «Айсберг». 25 лютого 2012 у Кременчуці за адресою вул. Київська, 77 відбулося урочисте відкриття льодового комплексу «Айсберг» на 310 глядацьких місць. Ініціатором та спонсором будівництва ковзанки став керівник ТМ «Олександрія» Сергій Мазур. Ковзанка була неофіційно відкрита 5 лютого 2012 року двома хокейними матчами (перший — між ХК «Кальвадос-1» з смт Стасі та «Кремнем» ім. Литвина, другий — між і ХК «Кременчук» та ХК «Кальвадос-1»).