Ви тут:
Суспільство 

Ірландському спортивному каналу дозволили трансляції в Україні

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 1 серпня внесла ірландський спортивний телеканал Setanta Sports до списку іноземних каналів, які дозволені для ретрансляції на території України.

Як повідомляє “Телекритика”, вперше питання адаптації розглядалося тиждень тому, після чого було перенесене для «доопрацювання поданих документів» і «додаткового моніторингу».

Основною причиною перенесення стала нібито наявність у ефірі Setanta Sports неоплаченої в Україні реклами: закон забороняє розміщення в ефірі іноземних телеканалів неоплаченої на території України реклами. Однак в опублікованому на сайті Нацради тексті рішення повідомляється, що у регулятора немає претензій до телеканалу: моніторинг не зафіксував реклами або будь-яких інших порушень.

Нагадаємо, 2 липня до Нацради звернулася ірландська компанія Setanta Ukraine Limited із проханням визнати телеканал Setanta Sports таким, що відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і українському законодавству, і внести його до списку іноземних телеканалів, які можуть ретранслювати в Україні. Моніторинг Нацради за 19 і 22 липня показав, що канал здійснює мовлення цілодобово англійською і російською мовами, не містить реклами або іншої комерційної інформації, еротики чи порнографії, заборонених для показу в Україні фільмів.