Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Громадам Полтавщини надають фахову допомогу щодо управління місцевими фінансами

Полтавщина є регіоном, де свою виробничу діяльність проводять потужні підприємства нафтогазового комплексу. Відповідно, рентні платежі стали одним з основних джерел наповнення бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Зокрема, в Гадяцькому районі. Тут вже створено чотири ОТГ. В тому числі перша в Полтавській області з центром в місті обласного значення – Гадяцька міська. Про це повідомляють у Полтавському ЦРМС.

Чергові виїзні консультації провів Костянтин Качаненко, радник з питань управління місцевими фінансами Полтавського ЦРМС. Зокрема, в Краснолуцькій ОТГ обговорювали питання контролю за бюджетним законодавством. Ця громада – одна за наймолодших в області. Перші вибори відбулися лише наприкінці минулого року. Тому й спектр проблематики доволі широкий. На усі питання присутні керівники громади та представники органів місцевого самоврядування отримали вичерпні відповіді.

Майже на два роки раніше утворилася Петрівсько-Роменська ОТГ. Під час спілкування з радником їх більше цікавили напрями співпраці органів ДФС з питань ефективного планування дохідної частини бюджету об’єднаної територіальної громади.

поширити новину: