Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці ДСНС надають практичну допомогу полтавським колегам у реалізації Стратегії реформування

13 серпня в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області співробітники відділу забезпечення впровадження реформ органів та підрозділів цивільного захисту ОРС ЦЗ управління забезпечення ОРС ЦЗ ДСНС України надали практичну допомогу рятувальникам Полтавського гарнізону ДСНС України з питань виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи ДСНС України.

Як повідомили в УДСНС України у Полтавській області, під час наради співробітники відділу забезпечення впровадження реформ ознайомилися зі станом організації роботи Головного управління щодо обліку пожежно-рятувальних підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони в об’єднаних територіальних громадах, визначили зони відповідальності  підрозділів ДСНС, МПО, ДПО, комунальних аварійно-рятувальних служб ОТГ під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Також, учасники засідання обговорили організацію взаємодії ДСНС з територіальними громадами, організацію навчання персоналу підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони на навчальному пункті Головного управління ДСНС України у Полтавській області. Крім того і організацію навчання посадових осіб територіальних громад з питань цивільного захисту на навчально-методичному центрі цивільного захисту та БЖД.

Не оминули увагою під час наради і кращий досвід громад по створенню та утриманню пожежно-рятувальних підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони.